Робітнича професія - дорога у самостійне життя

В ліцеї здійснюється підготовка таких професій:
Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.
   Для підготовки учнів з професії  обладнано дві майстерні  на 30 робочих місць, які забезпечені відповідно до нормативів електрозварювальним обладнанням, інструментами та спецодягом.
   Для оволодіння теоретичними знаннями на кафедрі створено навчальний кабінет, який забезпечений різними видами ТЗН, наочними зразками, макетами, моделями, підручниками. Підготовку здійснюють викладач-методист та майстри виробничого навчання найвищої категорії.

Електромонтажник силових мереж; електромонтажник силових мереж та електроустановок.

Технічна майстерня загальною площею дає змогу  відпрацювати всі теми згідно навчальних планів і програм. Майстерня обладнана спеціальними пристроями і приладами, необхідними для виконання електромонтажних робіт, а саме: 15 слюсарних верстатів, показові стенди, кабіни для демонстрації монтажу електропроводок, столи для проведення лабораторних робіт, паяння і монтаж схем, стенди для проведення монтажу електрообладнання. Підготовку здійснюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання.

Столяр будівельний, тесляр.

Для підготовки учнів створена майстерня площею   220 м2   обладнана верстаками  в кількості 15 штук, що дає змогу виконувати всі навчальні плани. Протягом останніх років оновлюється навчально-матеріальна база. Було придбано ряд новітніх інструментів та механізмів, таких як: електрофрезер,  електрошліфовка,  електролобзик, електроциркулярка, електрорубанок. Підготовку здійснює досвідчений колектив.

Слюсар з ремонту автомобілів. Рихтувальник кузовів.

Обладнано майстерню та лабораторію з ремонту автомобілів на 15 робочих місць, які з
абезпечені необхідними інструментами  та обладнанням для виконання слюсарних робіт. Для оволодіння теоретичними знаннями створено навчальний кабінет, що повністю забезпечений наочними зразками, моделями, макетами та підручниками. Навчання здійснюють досвідчені педагоги.

Кухар; кондитер.

Створена лабораторія на 15 робочих місць та додатково обладнано 15 робочих місць в приміщення їдальні,  для проведення лабораторно-практичних робіт. Технічне оснащення лабораторії дає змогу відпрацювати всі теми згідно навчального плану та програми. На уроках теоретичного і виробничого навчання, при вивченні сучасного устаткування  підприємств харчування використовується  сучасні блендери, міксери, кавомолки, кавоварки еспресо, барбекю, фритюрниці, мікрохвильові печі, електричні плити.  Викладачем спецтехнології використовуються інтерактивні методи й форми навчання у вигляді питань мозкового штурму, роботи в малих групах, вирішенні проблемних ситуацій.

Оператор лінії у виробництві харчової продукції

Для навчання та підготовки кваліфікованих робітників  створена лабораторія  на 15 робочих місць. В лабораторії зосереджено: пастеризатори  пластинчасті, насоси  центробіжні, плунжерні сепаратори, лінія  для пакування масла.  Лабораторія забезпечена усіма необхідними реактивами та обладнанням для визначення  якості молока. Для підготовки робітників створено показові стенди з макетами продукції. Учням надається можливість відпрацьовувати практичні навички безпосередньо на підприємстві – ДП Старокостянтинівський молочний завод, переймаючи досвід у висококваліфікованих фахівців. Мають можливість приймати участь у технологічних процесах і виготовленні  різноманітної продукції. Підготовку учнів здійснює досвідчений інженерно-педагогічний колектив.