Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей - це державний навчальний заклад другого рівня атестації, який забезпечує права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей, стану здоров'я.

Адреса ліцею:
31100, Хмельницька обл.,
м. Старокостянтинів,
вул. І. Франка, 35.
Ідентифікаційний код юридичної особи: 02548498, тел. 4-10-42

Старокостянтинівський професійний ліцей було створено згідно з наказом Міністерства освіти й науки України від 13.06.2003р. шляхом реорганізації професійно-технічного училища №1 м. Старокостянтинова. Заклад здійснює професійну підготовку з 1973 року за такими напрямками: токар, фрезерувальник, сантехнік, електрозварник, кранівник, слюсар, електромонтажник, столяр, кухар, оператор комп'ютерного набору.
    За роки існування навчальним закладом підготовлено більше 9 тисяч кваліфікованих робітників для різних галузей народного господарства країни. Високопрофесійним колективом, до складу якого входять відмінники освіти України, старші викладачі, викладачі-методисти, на основі сучасних педагогічних технологій, забезпечується підготовка учнів на рівні державних стандартів.
    Працюють гуртки: технічної творчості, художньої самодіяльності, спортивні секції. Вже традиційною стала участь у конкурсах робітничих професій "Юність трудова" (м. Хмельницький), ярмарках професій, які проводяться спільно з міськрайонним центром зайнятості. Активно працює соціально-психологічна служба. Учні ліцею щороку займають призові місця в обласних предметних олімпіадах та конкурсах професійної майстерності, художньої самодіяльності.
   Тому головною метою інженерно-педагогічних працівників закладу є розвиток в дитини (учня) людської особистості, як рівновеликої цінності, здатної до життя в швидкозмінюваних умовах соціокультурного життя і професійної діяльності.
    Професійний ліцей розташований у типових приміщеннях. Навчально-виховний процес здійснюється в навчальному корпусі площею 4700м.кв., до якого входять: спортивний зал, бібліотека, читальний зал, їдальня, актовий зал, 9 навчально-виробничих майстерень, 3 лабораторії, 18 навчальних кабінетів. Ліцей має гуртожиток площею 3585, 5м.кв. на 450 місць.
   В ліцеї створено президентсько-парламентську республіку. Очолює ліцейську республіку президент.
   Випускники ліцею продовжують навчатися в Харківській інженерно-педагогічній академії, куди можуть бути зараховані за співбесідою якщо закінчили ліцей з відзнакою, Українському національно аграрному університеті, Київській харчовій академії та інших закладах нашої країни. Багато випускників працюють в нашому закладі та інших керівних посадах  міста.