Ми народжені для того, щоб створити державу, щоб підняти країну,
 щоб життя стало кращим, щоб ми, українці, себе поважали, і тоді поважатимуть нас.

В ліцеї розвивається учнівське самоврядування, а саме:
  • президентсько-парламентська республіка;
  • учнівська профспілкова організація;
  • рада гуртожитку;
  • старостат гуртожитку;
  • актив груп;
  • рада колективу фізкультури;
  • організаційний комітет по впровадженню фізкультурно-патріотичного комплексу "Козацький гарт".
  2004 року була створена Президентсько- парламентська республіка, вона має свою Конституцію, Статут, Положення про ліцейне самоврядування. На засіданнях парламенту розроблені поради консультантам, функції, шляхи підвищення активності та ролі учнівського самоврядування, правила життя лідера.
20 лютого - День народження республіки, вибори Президента.

В кожній людині сонце - тільки дайте йому світити
Традиційно в ліцеї проводяться свята:
- Посвята в ліцеїсти;

- Україна лицарством багата;

- Новорічне свято;
- День святого Валентина;
- Міс ліцею;
- Шевченківські дні;
 Вокальна група "Любава" неодноразово займає призові місця в обласних конкурсах художньої самодіяльності. Особлива увага в ліцеї приділяється художньо-естетичному вихованню. Співпрацюємо з міжнародними молодіжними організаціями. Учні проявляють свої таланти в різних напрямках.
Бажання творити себе і своє життя - це наша мета.