Працюй і подорожуй безпечно

18 жовтня у Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї тренери-учні – Бойко Дмитро, Потерба Іванна, Медведєв Назар, Семенюк Мирослава,  розпочали серію тренінгів проєкту "Підвищення обізнаності молоді Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей щодо безпечної міграції та працевлаштування", що реалізовується як Джерело надії / Spring of Hope, за підтримки IOM Ukraine та щедрої підтримки та фінансування USAID Ukraine - USAID Україна.

Відповідно до Європейського дня протидії торгівлі людьми тренери ліцею провели тренінг на тему: "Працюй і подорожуй безпечно". Проєкт спрямовано на попередження торгівлі людьми серед молоді – учнів ПТНЗ, а також старшокласників та студентів ВНЗ Вінницької, Хмельницької та Кіровоградської областей. Проведення заходів проєкту та превентивної роботи відбувається в онлайн форматі з використанням навчального онлайн-квесту МОМ «Шукаєш роботу? Переконайся, що все безпечно!».

Переглядів: 219 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1