Навчально-практичний семінар

10.12.2021р. викладач хімії Корженівська Надія Миколаївна та здобувачі освіти І курсу 112 групи з професії «Електрозварник» організували та провели відкритий навчально-практичний семінар з елементами STEM-технологій на тему: «Метали. Сплави. Загальні властивості. Використання у професії».

Мета заходу: навчити та розвивати вміння застосовувати знання та навички, набуті на уроках хімії, матеріалознавства та основ читання технічного креслення в професії.

Найактивніші учні такі як: Кундик Максим та Остапчук Артур презентували матеріали, які підготували до семінару: «З історії виникнення зварювання»; «Види зварювання».

Учні отримали змогу показати свої знання, вміння, почути про новий напрям металообробки «Художнє зварювання», познайомитися із науковцями, художниками, майстрами по металах та сплавах, поринути в історичні часи виготовлення знарядь, речей, прикрас з металів та сплавів. Викладач хімії Корженівська Н.М. вдячна всім учасникам 112 групи та гостям, які були присутні на семінарі.

Переглядів: 215 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0