Мрії наших дітей
Ви всі, напевно, помічали, як поступово змінюються люди. Ми тепер стали менш романтичними, ніж 20 років тому. Раніше жили заради якоїсь ідеї, багато хто був ладен піти на все, аби допомогти комусь. Подібне було не завжди, але усе ж таки було. А що тепер?
  Багато що змінилося – і цю зміну у наших перевагах і принципах добре видно в мріях сучасних дітей та підлітків. Адже молоді покоління – це обличчя народу, його душа і майбутнє. Колись хлопчики прагнули бути космонавтами, вченими, інженерами…Для чого? Щоб стати героями своєї краіни, прославити себе і свій народ. Дівчата хотіли працювати вчителями, лікарями, медсестрами. Тепер, обираючи для себе професію, молодь керується трохи інакшими принципами та пріоритетами. Хто цьому сприяє? Суспільство в першу чергу.
Минають роки, змінюється світ, змінюються люди. Зараз, коли техніка досягла вищого рівня, ніж у минулі роки, коли комп'ютер вже нікого не може здивувати, одними з найпрестижніших та найперспективніших стали професії, пов'язані із високими технологіями. Але, нажаль, втратили свою значимість спеціальності пекаря-кондитера, електрозварювальника, інженера та інші. Нема кому працювати на фабриках та заводах. Взагалі-то, ці заводи і фабрики перетворилися на швейні цехи, студентські аудиторіі, чи взагалі на плантаціі для вирощування шампіньонів. Тому зараз дуже багато юристів, економістів, більша частина яких безробітна, адже подібних спеціалістів у країні «з головою».
Але повернемося до дитячих мрій. Щоб перевірити, що з них так і залишилося просто мріями, і яка цьому причина, ми поспілкувалися з деякими людьми віком від 30 до 60 років. На превелику шкоду, таких нездійснених мрій дуже багато. Що ж нам заважає? Відповідь банальна, але завжди дуже актуальна – нестача грошей, або відсутність зв’язків. Також, виростаючи, ми досить часто мрії про професію космонавта, актриси, співачки або науковця починаємо вважати несерйозними і нездійсненними. Чому? Хіба ми спробували? Ні, просто злякалися… Дійсно втілити свою мрію можуть лише безстрашні, трудолюбиві люди, які не бояться пробувати, і іноді зазнавати поразки.
Порівнюючи уподобання сучасної і колишньої молоді, робимо висновок, що у частини людей дещо змінились ідеали. Гроші відіграють у нашому суспільстві все більшу й більшу роль. Невірно, що ми забуваємо про дійсно важливі речі, які не купиш ні за які кошти: дружба, любов, взаємодопомога, милосердя і довіра. Ми дійсно хочемо, щоб при виборі професії молоді покоління керувалися не тим, які зарплати вони отримуватимуть і які перспективи їх чекають, а тим, займаючись якою справою, вони зможуть принести суспільству і оточуючим найбільшу користь. Але найважливішим є те, щоб обраний вами життєвий шлях був лише вашим, а ніким не нав‘язаним вибором. Адже саме від цього вибору залежить наше подальше життя. Саме тому в нас у країні сьогодні стільки непрофесіоналів, які халатно ставляться до свого обов’язку. Вони ненавидять те, чим займаються, а від цього, нажаль, страждають інші, не кажучи про близьких та рідних.
Отже, ми бажаємо вам не помилитися, щоб потім не шкодувати усе життя, і не оплакувати свої нездійснені мрії. Ризикуйте, вірте у себе – це є головною запорукою успіху! Мрійте, і нехай ваші мрії будуть найнесподіванишими!

Джерело: http://moyagazeta.com/article/a-233.html
Категорія: Мої статті | Додав: Admin (09.11.2010)
Переглядів: 1130 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
1   [Материал]
book ok

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.