Неділя, 24.03.2019, 10:38

Головна » 2019 » Лютий » 26 » Тиждень з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Тиждень з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

З 18.02.2019 р. по 22.02.2019 р. у Старокостянтинівському професійному ліцеї згідно річного плану роботи ліцею та з метою підняття зацікавленості предметами технічного циклу, виховання любові до професії, поглиблення та розширення діапазону знань учнів, логічного мислення, уміння аналізувати  було проведено тиждень з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Слід зауважити, що проведення «тижнів професій» в нашому ліцеї стало невід’ємною частиною життя, яскравим святом для учнівської молоді.
      У рамках Тижня проведено багато цікавих та пізнавальних заходів, покликаних підкреслити значення професії, перспективи розвитку та трансформації у сьогоденні автоіндустрії загалом.

В програмі тижня були проведені:

Тиждень розпочався з оформлення виставки кращих творчих робіт учнів під керівництвом майстра виробничого навчання - Козілецького О.А.

19 лютого 2019 р. в лабораторії будови та технічного обслуговування автомобілів майстер виробничого навчання Коханський М.П. провів майстер-клас на тему «Визначення компресії двигунів», де ознайомив учнів з сучасними інструментами та пристроями, технологією виконання даної операції обслуговування автомобілів. Всі бажаючі учні мали можливість виконати вимірювання компресії під керівництвом майстра.

20 лютого 2019 р. майстер виробничого навчання Бойчук О.П. провів відкритий урок виробничого навчання в 115 групі на тему «Розбирання та складання газорозподільного механізму».  Урок пройшов на досить високому рівні, учні засвоїли прийоми виконання розбирально-складальних робіт двигунів. автомобілів і з великим завзяттям виконували виробничі завдання на уроці.

Основним заходом тижня було проведення конкурсу фахової майстерності серед учнів груп        № 115, № 210, № 302, який проводився 21 лютого 2019 р. Завдання для конкурсу підготували викладач спецдисциплін Домбровський В.Т. та майстер виробничого навчання Кондратюк М.В.  В конкурсі приймали участь учні від кожної групи, які мають кращі знання і вміння з професійної підготовки. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин.

Для виконання  теоретичної частини учасникам було запропоновано 60 тестових завдань з будови, технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

Для виконання практичних операцій обладнано 4 робочих місця. Учасникам було запропоновано виконати наступні роботи:

Виконати контроль шатунних шийок колінчастого вала 1,6 D  в  площині  паралельній  кривошипу  в  І  поясі.

Виконати контроль циліндрів двигуна 1,6 D паралельно осі колінчастого вала в ІІ поясі.

Виконати вимірювання компресійних кілець за діаметром.

Виконати вимірювання компресійних кілець за товщиною.

Членами журі під час оцінювання враховувалося дотримання вимог безпеки праці та організації робочого місця, а також правильність та послідовність дій учнів у виконанні робіт.

1 місце – 89 балів – Якимовський Олександр – група 302;

2 місце – 83 бали – Омельчишин Владислав – група 210;

3 місце – 79 балів – Синюк Максим – група 302;

22 лютого 2019 р. викладач спецдисциплін Домбровський В.Т. провів олімпіаду  «Будова автомобілів» з предмета «Спеціальна технологія» за професією. В олімпіаді приймали участь учні, які мають вищі досягнення з  спецпредметів за професією. Завдання складалися з чотирьох рівнів. На першому рівні учасникам було запропоновано заповнити таблицю класифікації автомобільних двигунів (максимальна кількість балів - 8,5). На другому рівні потрібно було розгадати кросворд з будови автомобілів (максимальна кількість балів – 30). На третьому рівні учні виконували тестові завдання (максимальна кількість балів - 37,5).  На четвертому рівні необхідно було встановити відповідність у зазначених визначеннях (максимальна кількість балів - 24).

Членами журі під час оцінювання враховувалося загальна кількість балів набраних учасниками на всіх рівнях.

1 місце – 60,5 балів – Поліщук Іван – група 302;

2 місце – 55,5 бали – Рокоман Олександр – група 115;

3 місце –45,0 балів – Повх Олександр – група 210;

За підсумками тижня з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у наказі по ліцею були відзначені всі переможці та найактивніші учасники заходів.

Матеріал підготував голова методичної комісії В.Т. Домбровський.

Переглядів: 37 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0