Субота, 19.01.2019, 16:24

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Тиждень природничо-математичних дисциплін
Тиждень природничо-математичних дисциплін

Традиційно, на початку грудня, в закладі проходить тиждень природничо-математичних дисциплін. Досить насичено, цікаво проходив тиждень цьогоріч. Учні мали змогу поповнити свій багаж знань цікавою та корисною інформацією, позмагатися, продемонструвати свої вміння, таланти, знання з предметів природничо-математичного циклу. Був проведений конкурс плакатів з екології: "Чисте довкілля нашого міста". Учні яскраво, талановито висвітлювали екологічні проблеми міста Старокостянтинова  і пропонували свої шляхи вирішення їх. Під час проведення відкритих уроків з математики та інформатики в поєднанні з сучасними технологіями використовували знання отримані на уроках виробничого навчання, спецтехнології.

Олімпіада з математики серед учнів ліцею визначила учасників обласної олімпіади. Дуже корисною стала для учнів конференція "Альфред Нобель – король динаміну, покровитель науки, культури та миру", яка була проведена в переддень вручення Нобелівської премії  в Швеції.

Інтегрований захід з хімії та виробничого навчання групи "Оператор лінії у виробництві харчової продукції (молочне виробництво)" дав змогу побачити значення молочних продуктів для організму людини та ознайомитися з методами дослідження якості молочних продуктів.

Переглядів: 27 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1