Неділя, 27.05.2018, 14:52

Головна » 2018 » Квітень » 11 » Підготовка до випускних кваліфікаційних іспитів
Підготовка до випускних кваліфікаційних іспитів

11 квітня  відбулася  дружня зустріч  викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів, які навчаються  в Старокостянтинівському професійному ліцеї за професією  електромонтажник  з в.о директора ПАТ Хмельницькобленерго Старокостянтинівського РЕМ   О.В.Залевським.

Спілкуючись, майбутні електромонтажники  мали можливість поставити  питання щодо майбутньої професії. Якими вміннями та навичками вони повинні володіти, які теоретичні питання на підприємстві є найголовнішими, яка зарплата електрика – початківця. Які додаткові питання по професії вони можуть почути  на екзамені.  До речі,  зарплата рядового електрика від 4500 до 7000 гривень, може рости залежно від кваліфікації працівника.

Олексій Володимирович Залевський  розповів нашим учням що є випускником  Старокостянтинівського професійного ліцею .  Як і наші майстри виробничого навчання: Романюк Лариса Петрівна, Кондратюк Олена Миколаївна та викладач спецтехнології  Свістунова Світлана Анатоліївна. А також усі вони в свій час закінчили Українську інженерно –педагогічну академію, факультет енергетики  в м. Харкові. Зауважив, що і наш директор,  Кучерук Сергій Сильвестрович  також навчався на електромонтажника. Нашим учням є з кого брати приклад. Головне бажання навчатись і усе в житті складеться якнайкраще.

О.В. Залевський  запрошував випускників на роботу в Старокостянтинівський РЕМ,  також повідомив,  що є можливість пройти переддипломну практику з перспективою залишитись на роботу.   Кожне підприємство нашого міста  йде назустріч нашим учням, допомагає  засвоїти практичні навички.  Запрошення на роботу приходить і з м. Києва, адже в Старокостянтинівському професійному ліцеї готують гарні робітничі кадри.

А поки що проходять останні весняні пари з спецтехнології, освоюються нові ази електротехніки  та готуються до випускних кваліфікаційних іспитів.

Переглядів: 31 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0