П`ятниця, 16.11.2018, 08:09

Головна » 2018 » Березень » 16 » Навчання зварювальників від ТМ ДНІПРО-М
Навчання зварювальників від ТМ ДНІПРО-М

На базі Старокостянтинівського професійного ліцею 14.03.2018 року  відбувся навчально-практичний захід, який був організований командою  від торгової марки ТМ Дніпро – М в два етапи:

І етап проведений у формі лекції-бесіди для учнів та майстрів професії «Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах». Учасники команди Дніпро – М презентували професійну продукцію   для зварювальних робіт, яка контролюється на кожному етапі виробництва, починаючи від проектування і розробки, і закінчуючи дизайном і тестуванням продукції, яка у 2-3 рази дешевша по ціні від видатних світових фірм  і не відрізняється по якості.

Учні мали змогу задавати питання щодо експлуатації і технічних характеристик обладнання і інструментів та отримувати професійні відповіді.

ІІ етап відбувся у вигляді практичного заняття, під час якого учасники команди Дніпро – М показали роботу зварювального обладнання. Учням цікаво було спробувати самостійно попрацювати, тому учасники вирішили організувати  конкурс серед учнів, які отримали все необхідне для робіт по зварюванню стикових з’єднань на металі.

Незалежні експерти ТМ Дніпро – М визнали переможцями таких учнів:

І місце – Карп`юк Віктор (201 група, майстер виробничого навчання Фараон В.В.)

ІІ місце – Собчук В’ячеслав(312 група, майстер виробничого навчання Булік І.М.)

ІІІ місце – Цимбалюк Руслан (201 група, майстер виробничого навчання Фараон В.В.)

Всі учасники, які прийняли участь у конкурсі отримали заохочувальні призи від команди  ТМ Дніпро – М.

Команда торгової марки ТМ Дніпро – М  внесла вагомий вклад у поповнення матеріально-технічної бази професії у вигляді цінних подарунків:

Зварювальний інвертор САБ- 258 ДПК;

Маска зварювальника МЗП – 460.

Інженерно-педагогічний колектив Старокостянтинівського професійного ліцею вдячний колективу ТМ Дніпро-М за змістовний, науковий, навчально-практичний захід, проведений  на високому рівні для наших учнів та майстрів.

Методист ліцею Надія Корженівська

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0