До Дня ліцеїста та Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2019 року у Старокостянтинівському професійному ліцеї відбувся захід, присвячений Дню ліцеїста та Дню Гідності і Свободи. В цей день учні ліцею віддали шану патріотизму й мужності громадян, які в часи Помаранчевої революції та Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

На заході учні першого курсу приймали присягу, вступаючи до рядів учнівського колективу, а також демонстрували свої художні здібності. Всі навчальні групи першого курсу із заохоченням віднеслись до посвяти в ліцеїсти і підготували для презентації своїх груп по кілька художніх номерів. Цього року Старокостянтинівський професійний ліцей прийняв до своїх лав творчих і життєрадісних юнаків та дівчат, серед яких юні вокалісти, декламатори, гумористи, спортсмени, члени учнівського парламенту.

Переглядів: 356 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0