Понеділок, 20.05.2019, 22:04

Викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін

До складу методичної секції викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін входять:
Сукач Лариса Віталіївна - викладач історії та основ правових знань, спеціаліст вищої категорії.
Лукіянюк Людмила Миколаївна - викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.
Люля Алла Петрівна - викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
Автор проекту посібника "Контрольні завдання з англійської мови професійного спрямування".
Ковальська Наталія Анатоліївна - викладач зарубіжної літератури, спеціаліст ІІ категорії.
  Регулярно в Старокостянтинівському професійному ліцеї проводяться предметні тижні, цікаві зустрічі. Так, нещодавно викладачем історії Сукач Л. В.  був проведений захід "Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістан", що присвячений воїну - інтернаціоналісту Олегу Маковецькому , учневі нашого ліцею, який загинув в Афганістані. В заході взяли у часть викладач зарубіжної літератури Ковальська Н. А. та  місцева поетеса Альбіна Беззуб, дружина афганця  О. Денисюка. Альбіна Беззуб присвятила свою творчість війні в Афганістані.
Учні із великим задоволенням слухали вірші "Повернення", "Тільки горе не має кінця", "Думаю про тебе", "На могилі сина", "Останній лист до мами". Поетеса подарувала свої збірку "Дорогами Афганістану" бібліотеці, яка може бути настільною книгою для виховання підростаючого покоління. Учні нашого закладу читали свої власні вірші, співали пісні присвячені пам'яті воїнів-афганців.