Співпраця з лідерами виробництва

Соціальний партнер

«Старокостянтинівський лісгосп», КППХ "Ікар”, ТВТ "Двоє”, Кафе-бар "Юганна”,      в/ч А 2502, цукровий завод, СТОВ "Інтер-Случ”, завод "Блок Майстер Україна”,завод КПУ,  ЖЕК,  "Алекс - 2”, МП "Тепловик”, "Случ - Авто”, ВАТ «Автобаза», СПМК-578, завод СЗМ, пансіонат «Лиман»

Вид співпраці:

Розробка, погодження змісту навчальних програм та планів, проходження стажування ІПП, участь в ДКА та ПА, проходження виробничого навчання та практики

Двосторонній договір по впровадженню інноваційних виробничих технологій у НВП

Державний  національний університет  м.Хмельницький

Впровадження інноваційних виробничих технологій  у НВП в індивідуальному порядку

Проходження стажування ІПП на підприємствах  з використанням сучасних технологій.

Інші форми та види впровадження інноваційних виробничих технологій

Проходження виробничого навчання та практики учнями ПТНЗ, проходження стажування ІПП на підприємствах  з використанням сучасних технологій.

Форми співпраці

Проходження учнями виробничої практики, стажування ІПП, КП, ПК

Професії, з яких налагоджена співпраця

Кухар, кондитер

Електрозварник ручного зварювання Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

Столяр будівельний

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

Слюсар з ремонту автомобілів

Залучення соц.партнера до участі в обласних конкурсах проф.майстерності серед учнів ПТНЗ

Старокостянтинівський завод КПУ

Участь соц. партнера в оновлені та  зміцненні НМБ ПТНЗ

Філія СПМК 578 «Контакт – Електро», ДП Старокостянтинівське лісове господарство

Старокостянтинівський професійний ліцей співпрацює з вищими навчальними закладами І - ІV рівня акредитації.

Державний  національний університет  м.Хмельницький,

Львівський університет ветеринарної медицини,

Новоушицький технікум,

Рівненський міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С.Дем`янчука,

Хмельницький торгово-економічний коледж.

Укладено договір співпраці з Кам'янець - Подільським коледжем будівництва, архітектури та дизайну.

Директор Старокостянтинівського професійного ліцею  Кучерук С. С. та директор Кам'янець-Подільського коледжу  Сільченко Н. А. погодили інтегрований навчальний план підготовки молодших спеціалістів (бакалавр) на основі кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника "Столяр будівельний".

Учні мають змогу продовжити навчання у коледжі без  складання ЗНО на заочній формі. Заклад здійснює підготовку з таких спеціальностей:

-          архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр;

-          будівництво та експлуатація будівельних споруд;

-          виготовлення будівельних деталей і конструкцій;

-          монтаж та обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції.

За активну роботу з модернізації системи освіти Старокостянтинівський професійний ліцей нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підписом Міністра освіта Табачника Д. та Президента академії педагогічних наук Кремень В..
  За плідну працю по підготовці фахівців робітничих професій директору Старокостянтинівського професійного ліцею Кучеруку С,С. оголошена подяка від керівників навчальних закладів-Української інженерно-педагогічної  академії та Національного авіаційного університету.