Інженерно-педагогічний колектив ліцею активно працює над розробкою навчально-методичної літератури. Так створено ряд посібників, які  ухвалено до друку науково-методичною радою Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Назва: Фізика у професії зварювальника: Нав­чальний посібник

Автор: Барчук Н. С.

Рік : 2011

У посібнику зібрано і систематизовано мате­ріали про зв'язок фізики і спецтехнології у професії «Зварювальник». Розроблений відповідно навчальної програми і розрахований для викладачів і учнів професійно-технічних закладів.

Назва: Електрообладнання автомобілів. Збірник тестових завдань.

Автор: Домбровський В. Т.

Рік: 2010

Збірник тестів розроблений для учнів професійно-технічних навчальних закладів, що навчаються професії „Слюсар з ремонту автомобілів", майстрів виробничого навчання та викладачів спецтехнології. Його можна використовувати для повторення вивченого матеріалу, закріплення матеріалу на уроках виробничого навчання та спецтехнології, а також проведення підсумкової атестації з теми „Електрообладнання автомобілів".

Назва:  Інструкції – тести для проведення заліків з охорони праці для осіб, які виконують електрозварювальні роботи.

Автор: Левицький В. В.

Рік: 2007

Книга є методичним посібником і містить матеріал поданий у вигляді тексту який доповнюється кольоровими ілюстраціями, а також тести по наданню долікарської допомоги і картки завдань з питань електробезпеки. Завдяки чому концентрується увага і робиться наголос на певні дії. Вивчений матеріал перевіряється тестами. Така форма активізує процес і вивчення охорони праці при проведені електро та газозварювальних робіт.

Посібник призначений для викладачів спец дисциплін електро -газозварювального профілю.

Назва:  Професійна лексика на уроках української мови: Навчальний посібник.

Автор: Лукіянюк Л.М.

Рік: 2011

У посібнику запропоновано тренувальні вправи, тексти для диктантів, переказів; тексти для аудіювання та мовчазного читання, підібрані на основі всіх розділів шкільного курсу української мови.

Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової.

Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, керівників методичних об'єднань, учнів професійно-технічних закладів.

Назва: Контрольні завдання професійного спрямування з англійської мови. Граматика.

Автор: Люля А. П.

Рік:2011

Навчальний посібник містить контрольні завдання з граматики англійської мови та творчих завдань з письма, професійного спрямування відповідно до програми середньої загальноосвітньої школи та вимог, які ставляться до учнів профтехучилищ та професійних ліцеїв.

Мета публікації - дати можливість послідовно повторити програмний граматичний матеріал та підготуватися до ЗНО, спираючись на професійні тексти; поглибити знання і набути нових вмінь і навичок шляхом їх перевірки.

Посібник може бути використаний учнями профтехучилищ та професійних ліцеїв.

До посібника увійшли контрольні завдання з письма, основані на професійній лексиці та професійні словники.

Посібник призначений для роботи під контролем викладача.

Назва: Суїцид. Засоби його запобігання. Методична розробка

Автор: Постоловський Ю. Г.

Рік: 2010

Дану методичну розробку рекомендується використовувати практичними психологами, соціальними педагогами, викладачами, майстрами виробничого навчання щодо запобігання суїцидальних проявів та неадекватної поведінкисеред учнів професійно-технічних закладів.

Назва:
Многогранники. Площі поверхонь та об'єми многогранників

Автор:  Сікірніцька І. А

Рік: 2011

Навчальний посібник містить матеріал до уроків математики з теми «Многогранники. Площі поверхонь та об'єми многогранників».

Для зручності сприйняття матеріал поданий у вигляді схем, рисунків, ілюстрацій.

Назва: Професійне спрямування уроків інформатики

Автор: Шнира Л. М.

Рік: 2011

Збірник завдань з інформатики професійної направленості.

Посібник може бути використаний учнями закладів професійної освіти, викладачами та учнями загальноосвітніх закладів.

Головна особливість посібника полягає в тому, що засвоєння знань учнями відбувається в процесі виконання завдань професійного спрямування.